HAKKIMIZDA

Av. Tuğçe ÖZSÜRÜCÜ, lisans eğitimini Türkiye 15.’ciliği derecesi ile kazandığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından 2015 yılında İstanbul Barosu nezdinde avukatlık stajına başlayan ÖZSÜRÜCÜ, avukatlık stajının bitmesinin ardından Avukatlık Ruhsatnamesini alarak bir süre daha Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde aktif olarak avukatlık faaliyetini yürütmeye devam etmiştir.  Akabinde edindiği bilgi ve tecrübe birikimi ile 2019 yılında kendi ofisini kurmuştur. 


Av. Tuğçe ÖZSÜRÜCÜ, eğitim sürecinde ve mezuniyetinin ardından çeşitli hukuk bürolarında çalışmış, kurum ve şirket vekillikleri sebebiyle Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında yoğunlaşmıştır. Başta Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve Spor Hukuku olmak üzere özel hukukun tüm alanlarında geniş tecrübe ve bilgi birikimi edinmiştir. 

Av. Tuğçe ÖZSÜRÜCÜ, bilgi birikimi ve edinmiş olduğu tecrübeler ile yerli ve yabancı çok sayıda müvekkiline dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı hizmet vermektedir.